MALATYA İL MEM ARGE

Teog 6. Deneme Sınavı Yönergesi

14.04.2017 Cuma günü il geneli 8. sınıflar için Teog deneme sınavı uygulanacaktır.
Teog 6. Deneme Sınavı Yönergesi

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından "Birlikte Başaralım Projesi" kapsamında 14.04.2017 Cuma günü il genelinde TEOG 6. Deneme Sınavı yapılacaktır. Sınavın nasıl uygulanacağını belirten yönerge aşağıda verilmiştir. Daha önce uyguladığımız deneme sınavı analizlerinde bazı okulların ortalamalarında hatalar tespit edilmiştir. Deneme sınavı 2 oturum halinde yapıldığından iki adet optik form dağıtılmaktadır. Öğrenciler isimlerini kodlarken her iki optik formada aynı şekilde kodlama yapmadığı için oturumlardan birine girmemiş gibi gözükmekte ve okul ortalamasını düşürmektedir. Okul idarelerinin bu konuda kesinlikle her sınıfta gerekli tedbiri alması ve her öğrencinin optik formunu gözetmen öğretmene inceletmesi gerekmektedir. Bu kapsamda ilçenize bağlı tüm okulların bilgilendirilmesi gerekmektedir. 


Deneme sınavları kitapçıkları 13.04.2017 Perşembe günü Arge biriminden okul idaresi tarafından imza ile teslim alınacaktır.

Deneme Sınavı uygulama yönergesini indirmek için tıklayınız.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.