MALATYA İL MEM ARGE

STEM Öğretmen Eğitimi Başvuru Formu

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Fırat Kalkınma Ajansı teknik desteğiyle STEM (Science-Fen, Technology-Teknoloji, Engineering-Mühendislik ve Mathematics-Matematik)  öğretmen eğitimi düzenleyecektir. 
STEM Öğretmen Eğitimi Başvuru Formu

 

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Fırat Kalkınma Ajansı teknik desteğiyle STEM (Science-Fen, Technology-Teknoloji, Engineering-Mühendislik ve Mathematics-Matematik)  öğretmen eğitimi düzenleyecektir. Eğitim, ODTÜ BİLTEMM(Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi) Müdürü Prof. Dr. Erdinç ÇAKIROĞLU başkanlığında bir ekip tarafından verilecektir. Bu eğitime katılan öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından kurulacak ‘Öğrenme Atölyesi’ çalışmalarında aktif rol alacaklardır. 17-21 Aralık tarihleri arasında (5 gün 09:00 - 17:00 saatleri) düzenlenecek olan eğitime katılan tüm öğretmenler eğitim sürecinde görevli izinli sayılacaktır.

            Bu eğitim ortaokul düzeyinde çalışan öğretmenlere yöneliktir. Bir ortaokulda öğretmen veya yönetici olarak çalışan herkes başvuruda bulunabilir ancak eğitimin içeriğinden dolayı Matematik, Fen ve Teknoloji, Teknoloji ve Tasarım branş öğretmenlerine öncelik verilecektir. Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan ve bu eğitim yüksek motivasyon gerektiğinden başvuru formunu detaylı doldurmanız programda katılımcı olarak yer almanız için önem arz etmektedir. 05.12.2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvuru yapılabilecektir. Katılımcı listesi 07.12.2018 tarihinde https://malatyaarge.meb.gov.tr/ web sitesinde yayınlanacaktır.

Formu doldurmak için tıklayınız.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.