MALATYA İL MEM ARGE

"Sınıflarımızı Müzelere Taşıyalım" Projesinin Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi.Bulgaristan Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen "Sınıfları Müzelere Taşıyalım" olarak adlandırılan Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ilk Erasmus + KA201 projesi, Bulgaristan Sofya'daki ilk TPM (açılış toplantısı) ile başladı.

 

        4-8 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen ilk TPM' de, bu proje kapsamında yapılacak çalışmalar planlandı ve görev dağılımları yapıldı.         

 

       Bulgaristan tarafından koordine edilen proje, dört ortaktan oluşuyor; Bulgaristan, Türkiye, Yunanistan ve Avusturya. 24 ay sürecek olan projemizin amacı; öğrenme-öğrenme ortamlarında öğretme-öğrenme etkinliklerini gerçekleştirmek, dijital öğrenme araçları geliştirmek, sanal gerçeklik ile öğrenmeyi sağlamak. Eğitimde sürdürülebilirliği sağlamak için ilgili çalışma ve yöntemlerle daha verimli ve etkili bir öğrenme ortamı oluşturulması planlanmaktadır.

16-12-201916-12-201916-12-2019

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.