MALATYA İL MEM ARGE

Kodlama Eğitim Atölyesi Başvuru Formu

Kodlama Eğitim Atölyesi Başvuru Formu

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek programı aracılığıyla temel düzeyde “Kodlama Eğitim Atölyesi” düzenlenecektir. Eğitim, ODTÜ BİLTEMM(Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi)’den bir ekip tarafından verilecektir.

24-28 Aralık 2018 tarihleri arasında (5 gün 09:00-17:00 saatleri) düzenlenecek olan eğitime katılan tüm öğretmenler, eğitim sürecinde görevli izinli sayılacaktır. Bu eğitim okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde çalışan ve “Kodlama” konusunda ilgili öğretmenlere veya yöneticilere yöneliktir. 20 katılımcının yer alacağı eğitim programında başvuru formunu detaylı doldurmanız programda katılımcı olarak yer almanız için önem arz etmektedir. 10.12.2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvuru yapılabilecektir. Katılımcı listesi 12.12.2018 Çarşamba günü https://malatyaarge.meb.gov.tr/ web sitesinde yayınlanacaktır.

 

Formu Doldurmak için TIKLAYINIZ

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.