MALATYA İL MEM ARGE

Kale ve Pütürge İlçelerine Eğitim Ziyaretleri Yapıldı.

Kale ve Pütürge İlçelerine Eğitim Ziyaretleri Yapıldı.

Kırsal kalkınmada önemli rol oynayan öğretmenlerin ihtiyaç alanları belirlemek, öğretmen ve öğrencilerle ortak etkinlikler yürütmek amacıyla Malatya Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından Uzak Köyler Değil Uz'ak Köyler Projesi kapsamında Kale ilçesinde yer alan Bent İlkokulu, Pütürge İlçesinde yer alan Çayköy İlkokulu ve Nohutlu İlkokulu ziyaret edilmiş, öğrenci ve öğretmenleriyle görüşmeler yapılmıştır. 

Eğitimde önemli bir yeri bulunan ailelerin, bilinçli bir toplum oluşturmada sorumluluk bilincini geliştirmek için yürütülen Aile Okulu Projesi kapsamında Pütürge İlçesinde yer alan Çayköy İlkokulu ve Nohutlu İlkokulu Aile Okulu Proje faaliyetleri ziyaret edilmiş, ailelerle görüşmeler yapılmıştır.  Kale ilçesinde yapılan eğitim ziyaretlerine Kale İlçe Kaymakamı Mustafa Aksoy, Kale İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi üyeleri katılmıştır. Pütürge ilçesinde yapılan eğitim ziyaretlerine Pütürge İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi üyeleri katılmıştır.

16-12-202216-12-202216-12-202216-12-202216-12-2022

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.