MALATYA İL MEM ARGE

İSPANYA AGH

İSPANYA AGH

Son başvuru Tarihi: 16/09/2017
Ülke: İSPANYA
Süre: 14/01/2018 - 23/12/2018

Proje Açıklaması: 
Ocak 2018´den itibaren Aralık 2018´de sona eren SVEC projesi, Elche´de (Alicante - İspanya). Gönüllüler "Rincon De Las Culturas" da olacak Göçmen gençler için eğitim ve katılım olanağı sunmaktadır. Radyo istasyonu, spor, ev ödevi desteği, okulda atölye çalışmaları ve gençlerin katılımını teşvik etmek için farklı etkinlikler gibi birçok farklı etkinliğe sahibiz. Gönüllüler, ihtiyaçlara ve gönüllülerin becerilerine bağlı olarak faaliyetlere katkıda bulunacaklardır. 

Konaklama, yiyecek ve ulaşım düzenlemeleri: 
Gönüllüler kendi evlerinde yaşayacak, iş yerinin yakınında kalan gönüllülerle paylaşacaklardır. Eramus programında işaretlendiği gibi, gıda ve bireysel destek için bir bütçeye sahip olacaklar. Tüm nakliye masrafları da karşılanacaktır.

Proje süresince eğitim: 
Gönüllüler, İspanyolca seviyesine bağlı olarak İspanyolca sınıfına erişebilecek ve etkinliklere (çocuklarla nasıl çalışılacağı, radyo istasyonuna nasıl katılabilecekleri, sporla ilgili) katılacaklar. 
Gönüllü profili: 
Farklı geçmişlerden gelen genç insanlarla birlikte çalışmak isteyen çocuklar (Tiyatro, Spor, Dil gibi) ile boş zaman ve boş zamanlarla ilgili becerilerle iş birliği içinde olan gönüllü arıyoruz.
Az bir seviyede İspanyolca bilgisine sahip gönüllülere ihtiyacımız var, çünkü çalışacağımız bölgedeki gençler akıcı olmayan bir ingilizce seviyesine sahipler.

 

21-07-2017

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.