MALATYA İL MEM ARGE

MY LITERACY GLASSES isimli eTwinning projemiz Türkiye 1.lik özel ödülünü aldı.

MY LITERACY GLASSES isimli eTwinning projemiz Türkiye 1.lik özel ödülünü aldı.

 

eTwinning iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmaktır.Avrupa'da ki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu  topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele  yönelik bir platform sunar. Bu platformda her yıl öğretmenler projeler yapar ve bu projeler değerlendirilerek kalite etiketi, yaş kategorisi, engelsiz eTwinnig kategorisi, medya okuryazarlığı kategorisi,stem kategorisi, girişimcilik kategorisi ve meslek liseleri kategorilerinde değerlendirilerek Türkiye özel ödülleri verilir.

2021 yılı eTwinning Türkiye özel ödüllerinde bu yıl,16?19 yaş kategorisinde Kırklareli Babaeski Atatürk Anadolu Lisesinden Seçil Uçum ve Malatya Polat Şehit Orçun Kubat Çok Programl Anadolu Lisesi 'nden  Zeynep Öz'ün kuruculuğunu yaptığı; Nada Ratkovic -Hırvatistan , Burhan Kuvvetlioğlu-İzmir , Román Gonzalez - İspanya, Davorka Demo- Hırvatistan, Angelina Cvetanoska -Makedonya ,Tsiala Chanturia -Gürcistan , Amanda Hernández Martínez -İspanya ,Conchi Espejo Hidalgo-İspanya, Günnur Sönmezler-Bursa , Ronan O'Sullivan- İrlanda'dan proje ortağı olduğu MY LITERACY GLASSES isimli proje Türkiye 1.lik özel ödülünü aldı.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.