MALATYA İL MEM ARGE

Erasmus KA2 Proje Yazma Başvuru

Erasmus KA2 Proje Yazma Başvuru

Ulusal Ajans tarafından çağrıya çıkılan Avrupa Birliği Komisyonu tarafından desteklenen %100 hibe olanağı sunan Okul Eğitimi Stratejik ortaklıklar KA2 (201-202-229) proje başvuruları için proje yazacak okul ve kurumlarımızın kapasitesinin arttırılması ve nitelikli proje başvurusunun sağlanması için 21 MART 2019 da başvuru sona erecek program kapsamında proje yazacak öğretmenlerimize Ar-Ge birimi tarafından destek sağlanacaktır.

Bu bağlamda Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Proje Yazma Döngüsü ve Erasmus+  Key Action 2 ( KA2) hizmetiçi programı kapsamında eğitim verilecektir. Eğitim, teorik sunum ve atölye çalışmaları olmak üzere 2 bölümden oluşacaktır. Eğitimle ilgili detaylar ( eğitim yeri, saati, vs.) katılımcı profiline göre daha sonra açıklanacaktır. Eğitime katılan öğretmenlere yazdıkları projelerde başvuru süresince destek sağlanacaktır. Başvuruların 05.12.2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurunun ilgili tüm öğretmenlere duyurulması önem arz etmektedir. 

Eğitime katılmak isteyen öğretmen ve idarecilerin  formu eksiksiz olarak doldurması katılımcı profillerini belirlemek ve program akışını hazırlamak için önem arz etmektedir.


FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strateji Geliştirme Şubesi Ar-Ge Birimi 

KA2 Projeleri Koordinatörü  Burak GÜR   

TEL: 0422 324 64 21 DAHİLİ:350

 

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.