MALATYA İL MEM ARGE

Değerler Eğitimi Şubat Ayı " Yardımlaşma - Dayanışma " Değeri Programı Düzenlendi

Değerler Eğitimi Şubat Ayı " Yardımlaşma - Dayanışma " Değeri Programı Düzenlendi

    Öğrencilerimizin evrensel kültür değerleri ile milli ve manevi değerlerimizi tanıyan, bu değerleri benimseyen ve saygı duyan bireyler olarak yetiştirilmelerine katkı sağlamak amacıyla İl Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Değerler Eğitimi” projesi kapsamında  “Yardımlaşma ve dayanışma” temalı sergi ve ödül töreni düzenlendi.

   Derme İlkokulu toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun KILINÇ , ilçe şube müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Derme İkokulu Müdür Yardımcısı Abdullah AKSOY  konuşmasıyla başlayan program, öğrenciler tarafından hazırlanan konuşma, şiir, tiyatro, drama ve slayt gösterisi ile devam etti. Öğrenciler Ocak – Şubat ayı değerleri olan “Yardımlaşma-Dayanışma”  konusunda hazırladıkları çalışmalar büyük bir beğeniyle izlendi.  

      Programın sonunda “Değerler Eğitim Projesi” kapsamında Ocak ve Şubat ayı konularında il bazında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Yardımlaşma ve Dayanışma konusunda dereceye girenlere ödülleri Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT tarafından verildi

 

 

 

Değerler Eğitimi Şubat Ayı " Yardımlaşma - Dayanışma " konusunda Dereceye Giren Öğrencilerimiz;


·         Okul Öncesi resim dalında 1. olan öğrencimiz Nene Hatun Anaokulundan Zeynep YAĞMUR

·         İlkokul resim dalında 1. olan öğrencilerimiz Melekbaba İlkokulundan Zeynep ZEYREK

·         Ortaokul şiir alanında 1. olan öğrencilerimiz Rahmi Akıncı Ortaokulundan Berensu ÖZDEMİR

·         Lise kompozisyon alanında 1. olan öğrencimiz Beydağı Anadolu Lisesinden İremsu AKSÜT

 

 

 17-03-201717-03-201717-03-201717-03-201717-03-201717-03-2017

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.