MALATYA İL MEM ARGE

Değerler Eğitimi Kasım Ayı Temizlik Teması Yeşilyurt 91.000 Dev Öğrenci Altın Adamlar Anaokulunda Düzenlendi

Değerler Eğitimi Kasım Ayı Temizlik Teması Yeşilyurt 91.000 Dev Öğrenci Altın Adamlar Anaokulunda Düzenlendi

 

DEĞERLER EĞİTİMİ KASIM AYI TEMİZLİK TEMASI YEŞİLYURT 91.000 DEV ÖĞRENCİ ALTIN ADAMLAR ANAOKULUN’DA DÜZENLENDİ.

          Değerler   Eğitimi ;  Çocuklarımızın ve gençlerimizin kültürel değerlerimize olduğu kadar, insani ve evrensel değerlere bağlı, birlikte yaşama bilincine sahip bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamak eğitim öğretim camiamızın en asli görevlerindendir.

Malatya İl Milli Müdürlüğümüzce düzenlenen değerler eğitimi projesi kapsamında bu ay “Temizlik” konusu işlenmiştir. Öğrencilerimize kişisel ve çevre temizliği ile temiz ve sağlıklı bir toplum olmanın önemi konularında, okullarımız arasında düzenlenen yarışma sonunda;

·         Okul öncesi öğrencileri arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye Mustafa Necati Anaokulu öğrencisi “Belinay ÇİMEN”

·         İlkokul öğrencileri arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye Fırat  İlkokulu öğrencisi “Hayrunisa ÇEPNİ”

·         Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen şiir yarışmasında dereceye Rahmi Akıncı Ortaokulu öğrencisi “Yusuf Sena ŞENADLI”

·         Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında Malatya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi “Tolga ÖZAKÇAKOCA”

 

dereceye girmiştir. Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali TATLI, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürlerinin katıldığı ödül programı 91.000  Dev öğrenci Altın Adamlar Anaokulunda düzenlenmiş ve dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verilmiştir.

 

14-12-201614-12-201614-12-201614-12-2016

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.