MALATYA İL MEM ARGE

Bir Fikrin mi Var Projesi

Bir Fikrin mi Var Projesi

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından yürütülen "Bir fikrin mi var " projesi kapsamında; okullarımızda süren eğitim - öğretim faaliyetlerini çeşitlendirmek, niteliğini arttırmak, hızla gelişen dünyayı yakından takip etmek adına bir adım atmak, Okullarımızda yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda adını duyurarak fark yaratmak amaçlarıyla sosyal farkındalığı yüksek olan, girişimci ruha sahip, deneyim paylaşımına açık öğretmenlerimizin katkılarıyla " Bir Fikri Olan " herkesi proje yazmaya davet ediyoruz.

 

Bu kapsamda Arge web sayfamızda "Arge Online İşlemler" kısmında "Bir Fikrin Mi Var" linki oluşturulmuştur. Burada eğitim - öğretim faaliyetleri adına projesi olan idareci ve öğretmenlerin bu fikirlerini hayata geçirmelerine olanak sağlanmıştır. Buraya öğretmenler tarafından yazılan projelerin tamamı tarafımızca değerlendirilecek olup, kabul gören projelerin koordinatörlerine ulaşılarak, projeler hayata geçirilecektir. Okul müdürlerinin konu hakkında öğretmenleri yönlendirmeleri ve gerekli duyuruları yapmaları gerekmektedir.

Ortaokul ve ortaöğretim bünyesinde öğrenciler de aynı şekilde proje fikirlerini paylaşabilirler.

Projenizi yazmak için başlayınız.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.