MALATYA İL MEM ARGE

"Aslantepe Bilim Şenliği" Hazırlık Toplantısı 04 Haziran 2020 Tarihinde Saat 14:00'da Yapıldı'Aslantepe Bilim Şenliği'nde görevli atölye liderleri ve rehberlerinin katıldığı toplantı ZOOM üzerinde yapıldı. Proje yürütücüsü tarafından mevcut durum ve süreçle ilgili bilgiler verildi. Proje yürütücüsü Hasan Hüseyin YÜCEL, bilim şenliği etkinlik programı açıklayarak, atölye liderleri ve rehberlerinin ARBİS bilgelerinin güncellenmesi gerektiğini, hangi disiplinlerde atölyelerin yer aldığını, iş/faaliyet ekiplerinin nasıl oluşturulacağını ve iş tanımlarını, iş/faaliyet plan detaylarını, bilim şenliği web sayfası ve sosyal medya hesaplarını ve etkin kullanılması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Proje yürütücüsü Hasan Hüseyin YÜCEL, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarındaiş/faaliyet planı üzerinden detaylı açıklamalar yaparak, bilim şenliğinin 24-25-26 Eylül 2020 Tarihleri arasında yapılacağını ve tüm atölye liderlerinin bu plan doğrultusunda çalışmalar yapması gerektiğinin açıkladı.

'Aslantepe Bilim Şenliği'nde görevli atölye liderleri ve rehberlerin soruları proje yürütücüsü tarafından cevaplandırılarak toplantı sona erdi.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.