MALATYA İL MEM ARGE

5. Sınıflar Matematik Dersi Ortak Sınavı

5. Sınıflar Matematik Dersi Ortak Sınavı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 05.01.2017 Perşembe günü saat 13:00 ´da il genelinde tüm 5. sınıf öğrencilerimize Matematik dersi ortak sınavı yapılacak olup, 3. yazılı yerine geçecektir. Sınavın nasıl uygulanacağına dair detayları içeren uygulama yönergesi, okul koordinatör listesi ve öğrenci sayıları ile kullanılacak olan optik form örneği aşağıdaki bilgi paketinde sunulmuştur. Bu kapsamda gerekli valilik onayı alınmış olup DYS üzerinden İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine daha sonra gönderilecektir. Sınav uygulamasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması amacıyla tüm okullarımıza uygulama yönergesinin acilen gönderilmesi gerekmektedir.


Sınav evrakları Yeşilyurt ve Battalgazi dışındaki ilçelerde; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Bölümü Şeflerinden teslim alınacaktır. Sınav uygulama aşamaları ile ilgili okul koordinatörlerinden detaylı bilgi alınacaktır.     Sınav bilgi paketini buradan indirebilirsiniz.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.