MALATYA İL MEM ARGE

Soru Hazırlama Komisyonlarının Oluşturulması

Soru Hazırlama Komisyonlarının Oluşturulması

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından Birlikte Başaralım projesi kapsamında ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerimize yıl boyunca çeşitli ortak sınav, kazanım testleri ve deneme sınavları uygulanacaktır. Bu kapsamda uygulayacağımız il geneli ortak sınav, deneme sınavları ve kazanım testlerini hazırlamak için soru hazırlama komiğsyonları oluşturulacaktır. Bu komisyonlarda değerlendirilecek öğretmenler gönüllülük esasına dayalı olarak çalıştırılacak, sorular online olarak Arge Birimi tarafından alınacak ve dizgisi tarafımızca yapılıp uygulanacaktır. Komisyonlarda çalışacak olan öğretmenlere okuldaki iş ve işlemlerini aksatacak herhangi bir iş verilmeyecektir. 

Arge Birimi tarafından soru hazırlama komisyonlarının oluşturulması için ön başvuru formu oluşturulmuştur. Bu ön başvuru formunun tüm ilçelerdeki okul müdürleri tarafından okuldaki öğretmenlerin tamamına duyuru yapılması zorunludur. 

Projemize katkı sunmak isteyen ve soru hazırlama komisyonunda aktif olarak rol almak isteyen öğretmenlerimizin aşağıdaki ön başvuru formunu 3 Ekim Salı günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

 

Soru Hazırlama Komisyonu Öğretmen Ön Başvuru Formu 

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.