MALATYA İL MEM ARGE

"Aydınlık Gelecek Sizinle Gelecek Projesi" Yarışma Duyurusu

"Aydınlık Gelecek Sizinle Gelecek Projesi" Yarışma Duyurusu

 

 

 

23-12-201523-12-2015 

 

 

AYDINLIK GELECEK SİZİNLE GELECEK” PROJE YARIŞMASI

2017‐2018 Eğitim Öğretim Yılı ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik Yeşilyurt Belediyesi ve Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Aydınlık Gelecek Sizinle Gelecek” proje yarışması başvuruları 23 Mart 2018 tarihine kadar Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapılmış, Değerlendirme(Jüri) Kurulu projeleri değerlendirmiştir. Sergiye katılacak projeler belirlenirken; puanlama yapılmadan, başvuruda istenen formata uygunluğu, başvuru şartlarına uygunluğu, uygulanabilirlik kriterlerine göre değerlendirilmiştir. Ortaokul kategorisinde 17 projenin, lise kategorisinde ise 7 projenin sergiye davet edilmesine karar verilmiştir.  

Proje Yürütme Kurulu, yarışmaya başvuruların beklenenden az olması nedeniyle;

1.    Ön değerlendirme sonuçlarının en kısa sürede Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge web sayfasından ilan edilmesi.

2.    Daha önce ilan edilen 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde planlanan proje sergisinin iptal edilmesi ve yeni belirlenecek sergi tarihinin daha sonra ilan edilmesi ve proje sahiplerine duyurulması.

3.    Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılacak bir programda ödüllerin sahiplerine verilmesi.  

4.    Proje yarışması ile ilgili duyuru ve açıklamaların Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge web sayfasından ilan edilmesi kararlarını almıştır.

 

Tüm öğrenci ve danışmanlara duyurulur.

 

 

Ortaokul Kategorisinde Kabul Edilen Projeler İçin Tıklayınız

Lise Kategorisinde Kabul Edilen Projeler İçin Tıklayınız

 

 

 

 

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.