MALATYA İL MEM ARGE

AB Erasmus + Proje Hazırlama Ekipleri Öğretmen Başvuru Formu

AB Erasmus + Proje Hazırlama Ekipleri Öğretmen Başvuru Formu

 

Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında proje tabanlı eğitim uygulamalarının geliştirilmesi, AB Erasmus+ programlarından azami düzeyde kurumlarımızın faydalanmasının sağlanması, uluslararası hibe programlarından faydalanmak amacıyla nitelikli proje başvurularının hedeflenen sayılara ulaşması, eğitim kurumlarında okul kültürünü geliştirecek proje yönetim süreçlerinin geliştirilmesi amacıyla ilk etapta “Hibe Fırsatları Farkındalık Semineri”  sonrasında “Proje Döngüsü Eğitimi” ve “AB Projeleri Yazma Eğitimi”  verilecektir.

Bu kapsamda her kurumdan gönüllülük esasıyla belirlenecek, motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, yaratıcı düşünebilen, esnek çalışma saatlerine uyabilecek bir eğitim personelinin  20 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

 

Başvuruları yapacak personellerin alacakları eğitimler sonrasında proje yazma sürecinde Ar-Ge birimi proje ekibinin danışmanlığında çalışmalarına devam edeceklerdir. Projelerin hazırlanması, başvurularının yapılması ve geçmesi durumunda yürütme aşamalarında Ar-Ge birimi Proje Ekibinin desteği devam edecektir. 

 

Proje Hazırlama Ekipleri Öğretmen Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız. 

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0422 324 64 21 (Dahili 355)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.